Расширенный поиск
 

Запрошуємо відвідати відділення зв’язку «Укрпошти»

Відділення поштового зв’язку м.Слов’янська та Слов’янського району як приймали так і продовжують приймати комунальні та інші платежі.

Також, нагадуємо, що у нас є такий вид послуг, як приймання комунальних платежів на дому листоношами. Вам не потрібно нікуди їхати або йти, стояти в чергах, витрачати час, оскільки сплатити рахунки через листонош - це дуже просто та зручно. У кожної листоноші є в наявності квитанції зі штемпелем. Зручно користуватись цією послугою під час отримання пенсії.

Хочемо заспокоїти своїх споживачів, які сплачують рахунки за комунальні послуги тим підприємствам, з якими укладений договір з «Укрпоштою». Це підприємства: КП «Словміськводоканал», ОКП "Донецьктеплокомуненерго", КП «ЖЕК №4», ТОВ «Циділо і К», ОСББ «Ласпі», ОСББ «Роза Центр», ТОВ «Арагорн», ТОВ «Ліра ЛТД», ОСББ «Егіда», ОСББ «Світанок», ОСББ «Донской», ОСББ «Карасик», ОСББ «Амфора», ОСББ «Содовик», ЖБК №34.

Ці рахунки сплачуються, як і раніше, без комісіі для споживача. Навіть через відсутність електронних реєстрів платежів усі грошові кошти в повному обсязі та своєчасно поступають на розрахункові рахунки організацій, і це ніяк не впливає на роботу абонентських служб підприємств, надавачів цих послуг.

Беручи до уваги, що «Укрпошта» обслуговує велику кількість пенсіонерів, розмір комісії залишатиметься доступнішим, ніж у комерційних банків.

Запрошуємо усіх споживачів відвідати наші відділення зв’язку, щоб сплатити рахунки за комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, Інтернет, електроенергію, газ, кредит і здійснити інші банківські платежі. А також скористайтеся іншими послугами поштового зв’язку.
28.02.2017
Просмотров: 1824


Разделы

Информация

Фото-объявления

Ремонт газового котла или колонки Юнкерс Краматорск,  JunkersстроительствоКлапаны огнепреградительные  КОК,   КОГЙоркширский терьерКультиваторы КГШПРОДАМ АВТО!  ВОЗМОЖНА ОПЛАТА ЧАСТЯМИ ИЛИ РАССРОЧКА!
Газета 'ТВ плюс

best seo reseller plan

Всего 7083 объявления
Сегодня добавили 1 объявление
Вчера - 31


Обновления на сайте добавить на Яндекс

Vip объявления


Реклама на фасадах домов

Реклама на фасадах домов

Наружная щитовая реклама 6x3 метра на фасадах домов в центре г. Славянска.
 

Новости

Запрошуємо відвідати відділення зв’язку «Укрпошти»

Відділення поштового зв’язку м.Слов’янська та Слов’янського району як приймали так і продовжують приймати комунальні та інші платежі.
 

Физические лица могут воспользоваться новым электронным сервисом, который предоставляется ГФС Украины

С 25 августа 2015 года Государственная фискальная служба Украины вводит в тестовом режиме новый электронный сервис «Получение сведений из Государственного реестра физических лиц - налогоплательщиков о суммах выплаченных доходов и удержанных налогов в электронном виде с использованием электронной цифровой подписи».
 

Об освобождении от уплаты земельного налога и налога на недвижимое имущество

С 1 сентября 2015 года вступает в силу Закон Украины от 17.07.2015 года №654 «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно создания благоприятных условий для предоставления образовательных услуг дошкольными и общеобразовательными учебными заведениями негосударственной формы собственности» (опубликован в газете «Голос Украины» от 11.08.2015 №146).
 
Справочник Славянска

Газета 'Славянские объявления'


Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript