Расширенный поиск
 

Запрошуємо відвідати відділення зв’язку «Укрпошти»

Відділення поштового зв’язку м.Слов’янська та Слов’янського району як приймали так і продовжують приймати комунальні та інші платежі.

Також, нагадуємо, що у нас є такий вид послуг, як приймання комунальних платежів на дому листоношами. Вам не потрібно нікуди їхати або йти, стояти в чергах, витрачати час, оскільки сплатити рахунки через листонош - це дуже просто та зручно. У кожної листоноші є в наявності квитанції зі штемпелем. Зручно користуватись цією послугою під час отримання пенсії.

Хочемо заспокоїти своїх споживачів, які сплачують рахунки за комунальні послуги тим підприємствам, з якими укладений договір з «Укрпоштою». Це підприємства: КП «Словміськводоканал», ОКП "Донецьктеплокомуненерго", КП «ЖЕК №4», ТОВ «Циділо і К», ОСББ «Ласпі», ОСББ «Роза Центр», ТОВ «Арагорн», ТОВ «Ліра ЛТД», ОСББ «Егіда», ОСББ «Світанок», ОСББ «Донской», ОСББ «Карасик», ОСББ «Амфора», ОСББ «Содовик», ЖБК №34.

Ці рахунки сплачуються, як і раніше, без комісіі для споживача. Навіть через відсутність електронних реєстрів платежів усі грошові кошти в повному обсязі та своєчасно поступають на розрахункові рахунки організацій, і це ніяк не впливає на роботу абонентських служб підприємств, надавачів цих послуг.

Беручи до уваги, що «Укрпошта» обслуговує велику кількість пенсіонерів, розмір комісії залишатиметься доступнішим, ніж у комерційних банків.

Запрошуємо усіх споживачів відвідати наші відділення зв’язку, щоб сплатити рахунки за комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, Інтернет, електроенергію, газ, кредит і здійснити інші банківські платежі. А також скористайтеся іншими послугами поштового зв’язку.
28.02.2017
Просмотров: 3071


Разделы

Информация

Фото-объявления

Организация концертов,  шоуПеревозки грузов автотранспортом в СлавянскеВарта Віконна Дефас – легкая установка сильной защитыГорелки газовоздушные кровельные ГВ ДОНМЕТ 231 УГенератор 14V-90A-4gr на Hyundai Хюндай Accent,  Tucson,  Getz,  Mitsubishi Lancer,  KIAБлок монтажный с крюком или звеном,  от ГПО-Снаб
Газета 'ТВ плюс

best seo reseller plan

Всего 8447 объявлений
Сегодня добавили 7 объявлений
Вчера - 14


Обновления на сайте добавить на Яндекс

Vip объявления


Реклама на фасадах домов

Реклама на фасадах домов

Наружная щитовая реклама 6x3 метра на фасадах домов в центре г. Славянска.
 

Новости

Запрошуємо відвідати відділення зв’язку «Укрпошти»

Відділення поштового зв’язку м.Слов’янська та Слов’янського району як приймали так і продовжують приймати комунальні та інші платежі.
 

Физические лица могут воспользоваться новым электронным сервисом, который предоставляется ГФС Украины

С 25 августа 2015 года Государственная фискальная служба Украины вводит в тестовом режиме новый электронный сервис «Получение сведений из Государственного реестра физических лиц - налогоплательщиков о суммах выплаченных доходов и удержанных налогов в электронном виде с использованием электронной цифровой подписи».
 

Об освобождении от уплаты земельного налога и налога на недвижимое имущество

С 1 сентября 2015 года вступает в силу Закон Украины от 17.07.2015 года №654 «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно создания благоприятных условий для предоставления образовательных услуг дошкольными и общеобразовательными учебными заведениями негосударственной формы собственности» (опубликован в газете «Голос Украины» от 11.08.2015 №146).
 
Справочник Славянска

Газета 'Славянские объявления'


Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript